Krajalnica jac

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest skutkiem wiodącej od lat na placu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną pozycję i długie doświadczenie, które spośród gwarancją nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest wyposażeniem profesjonalnym, które może kroić zarówno twarde jak i miękkie materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie kończy się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najdoskonalszej klasy Krajalnica została skonstruowana z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących największą trwałość wśród podobnych urządzeń otwartych na zbycie. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie i realizację maszyny. Produkty z których przygotowana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które korzystają kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze określeni nierdzewnej, co dużo przydłuża ich żywotność. Dodatkowe elementy zostały wytworzone z eloksalowanego aluminium.

https://ecuproduct.com/es/hair-care-panda-gelatinas-innovadoras-que-reconstruiran-tu-cabello-y-evitaran-su-caida/

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony jest w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego zaś jego przywróceniu. Krajalnica istnieje więcej urządzona w określoną blokadę, która pozwoli na zdjęcie stołu podawczego ale gdy wydobywa się on w pozycji zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w ról przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.